[wp-story]

Lajme

Në çka po aludon Ramush Haradinaj? Rexhep Selimi ka ‘knu’ para Prokurorisë në Hagë

Në çka po aludon Ramush Haradinaj? Rexhep Selimi ka ‘knu’ para Prokurorisë në Hagë
21:34 | 19 Gusht 2019

Dy krerët e partive që formuan koalicionin e parë parazgjedhorë, Shpend Ahmeti dhe Ramush Haradinaj,  janë të ftuar në emisionin Pressing të Televizionit T7 që të flasin rreth ngjarjeve të fundit. Kreu i AAK’së dhe njëkohësisht kryeministër në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka thënë se Rexhep Selimi ka këndu.

“Rexhep Selimi ka këndu para prokurorisë, këtë e ka bë edhe Rrustem Mustafa. Ska kurgjë të keqe kjo”, ka thënë kryeministri në dorëheqje. Derisa këtë nuk e ka bërë Haradinaj.

“Unë përdallim nga këta kam bërë tjetër zgjedhje, jam mbrojtur në heshtje”

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera