Sport

Ndodhë në futbollin turk: I falet goli kundërshtarit

Ndodhë në futbollin turk: I falet goli kundërshtarit
08:55 | 03 Dhjetor 2021

Konyaspor ka kryer detyrën kundër Vanspor në Kupën e Turqisë dhe është kualifikuar pas fitores me rezultatin 3:1.

Gjithsesi vëmendjen e ka tërhequr një gol që skuadra e Cikalleshit dhe Çekiçit ia ka falur kundërshtarit, shkruan FrontOnline.

Goli që u shënua barazoi rezultatin.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme./FrontOnline/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera