Sport

“Ndizet” derbi Man City – Chelsea, shënohet goli i parë

“Ndizet” derbi Man City – Chelsea, shënohet goli i parë
19:16 | 08 Maj 2021

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Manchester City – Chelsea.

Në minutën e 44-t, Raheem Sterling e ka kaluar Man Cityn në epërsi 1:0, shkruan FrontOnline.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 35-të në Premierligë./FrontOnline/

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera