Vip

Ndërsa Kim shkruan se e do atë, Kanye West filmohet në Francë me Irina Shayk

Ndërsa Kim shkruan se e do atë, Kanye West filmohet në Francë me Irina Shayk
10:48 | 10 Qershor 2021

Ndërsa Kim Kardashian po poston fotot e tyre të përbashkëta dhe mesazhet romantike, Kanye West u filmua në Provence të Francës me Irina Shayk. Fotot e publikuara nga ‘Daily Mail’ u shfaqën pas thashethemeve të shumta se Kanye, i cili është në proces të divorcit me Kim, po kërkon ngushëllim në një modele të bukur.

Kanye dhe Irina u filmuan duke ecur së bashku në Provence, Francë, ku, sipas Daily Mail, ata po qëndronin së bashku në hotelin luksoz ‘Villa La Coste’. Fotot janë bërë në ditëlindjen e Kanye, në të njëjtën ditë kur Kim i dërgoi atij një kartolinë publike në të cilën ajo tha se do ta donte gjatë gjithë jetës së saj. Irina dhe Kanye njihen prej disa vitesh. Ata u takuan kur ajo u shfaq në videon e tij të vitit 2010 për këngën ‘Power’. Disa javë më parë, paparacët e kapën të veshur me një bluzë të dizajnuar nga Kanye./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera