Gjuha:
×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Ndërron jetë një burrë pasi u godit nga vetura në Prizren

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Të enjten rreth orës 20:00, është raportuar se një person derisa po drejtonte veturën e tij, dyshohet se kishte goditur një këmbësor, kështu duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.

  Sipas raportit 24 orësh të Policisë, nga këto lëndime viktima ka ndërruar jetë.

  “Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, ndërsa i dyshuari fillimisht kishte ikur nga vendi i ngjarjes por pastaj ishte lajmëruar në Polici. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në autopsi ndërsa i dyshuari dërgohet në mbajtje”.

  KEDS fillon pilot projektin për inspektimin e rrjetit elektrik me dron
  Nga Rubrika
  Ekonomi31 Mars 2023
  Çmimet e derivateve të naftës dhe benzinës kanë rënë në nivelin e njëjtë sikurse para tri vitesh, ka thënë sot Fadil Berjani,...
  Kronika31 Mars 2023
  Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj ka indentifikuar shoferin, i cili me datën 29.03.2023 tek nënkalimi i qytetit në Ferizaj drejtoi...
  Lajme31 Mars 2023
  Kryesia e Kuvendit do të mbajë mbledhjen e radhës të hënën. Mbledhja pritet të fillojë në ora 11:00. Rendi i ditës: I. Miratimi...
  Të tjera
  Lifestyle31 Mars 2023
  Falë një studimi të kryer nga Universiteti i Australisë së Jugut, tani kemi një kufi maksimal, për të përcaktuar se sa kafe...
  Lajme31 Mars 2023
  Gjykata Themelore e Ferizajt është zgjedhur si gjykata më transparente me publikun në Kosovë, për shkak të publikimit më të madh të...
  Lajme31 Mars 2023
  Avokati i Popullit ditën e sotme ka dorëzuar në Kuvendin e Republikës së Kosovës, raportin për vitin 2022, në lidhje me gjendjen e të...
  Lajme31 Mars 2023
  Në 24-vjetorin e Masakrës së Pastaselit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bëri homazhe te lapidari dhe varrezat e dëshmorëve. Së...
  Bota/Rajoni31 Mars 2023
  Policia e Shtetit në Shqipëri e ka arrestuar një kosovar në Pikën Kufitare në Morinë. Personi i arrestuar ishte në kërkim ndërkombëtar...
  Lajme31 Mars 2023
  Safe Journalist, Platforma Rajonale e Ballkanit Perëndimore, sot ka reaguar për gjuhën e përdorur nga Blerim Vela, shef i stafit të Presidentes...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.