[wp-story]

Kronika

Ndërron jetë një burrë pasi u godit nga vetura në Prizren

Ndërron jetë një burrë pasi u godit nga vetura në Prizren
12:09 | 20 Nëntor 2020

Të enjten rreth orës 20:00, është raportuar se një person derisa po drejtonte veturën e tij, dyshohet se kishte goditur një këmbësor, kështu duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, nga këto lëndime viktima ka ndërruar jetë.

“Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, ndërsa i dyshuari fillimisht kishte ikur nga vendi i ngjarjes por pastaj ishte lajmëruar në Polici. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në autopsi ndërsa i dyshuari dërgohet në mbajtje”.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera