[wp-story]

Lajme

Ndërron jetë nga koronavirusi burri i ish-deputetes

Ndërron jetë nga koronavirusi burri i ish-deputetes
21:47 | 27 Shkurt 2021

Mbrëmjen e sotme, bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook, ku thotë se nuk ja doli të fitonte betejën me sëmundjen.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit. Për shkak të situatës ceremonia do jetë private. Ju falenderojmë për mirkuptimin“, shkruan Leskaj.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera