Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Ndërron jetë në moshën 60-vjeçare aktori i njohur amerikan

  FrontOnline
  3 ditë më parë

  Aktori i njohur Lance Reddick ka vdekur në moshën 61-vjeçare. Ai u gjet i pajetë në shtëpinë e tij në Studio City. Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes, ndërsa autoritetet po hetojnë rrethanat.

  Lance ishte në një turne dhe ishte planifikuar të shfaqej në një talk show të njohur javën e ardhshme.

  Ai u shfaq për herë të fundit në mediat sociale të mërkurën në mëngjes, kur ndau një video nga shtëpia e tij duke shijuar kohën me qentë e tij. Shumë ishin të befasuar pse aktori nuk ishte në premierën e filmit “John wick 4”, në të cilin ai punoi.

  Lance Reddick është më i njohur për publikun e gjerë për rolet e tij në serialet “The wire”, “Lost”, “Bosch” dhe “Fringe”. Përveç televizionit, ai ka realizuar role të dukshme në filma nga seriali John Wick dhe filmi i suksesshëm Godzilla vs Kong./FrontOnline/

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Olta ka qenë duke biseduar ditën e sotme ne kuzhinë se bashku me Qetsorin, teksa tema e bisedës ishte Kiara. Ndërkohë që...
  Vip21 Mars 2023
  Këngëtarja shumë e dashur Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Amanet”. Kënga e...
  Vip21 Mars 2023
  Historia e përplasjes mbi çështjen e veshjes së sytjenave që nisi brenda eksperincës në Big Brother VIP Kosova, në mes të dy...
  Të tjera
  Vip21 Mars 2023
  Këngëtarja shumë e dashur Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Amanet”. Kënga e...
  Lajme21 Mars 2023
  Kërkohet ndihmë për shërim të Gazmend Malokut nga Juniku. Sipas familjarëve të tij, Gazmendi është ne gjendje të rëndë shëndetësore në Turqi,...
  Lajme21 Mars 2023
  Emisari i BE-së për dialogun me Serbinë, Miroslav Lajçak, ka zhvilluar një takim me kryetaren e Komitetit Ndërkombëtar të Kryqit të Kuq,...
  Lajme21 Mars 2023
  Deputeti i Vetëvendosjes, Fatmir Humolli, ka thënë se që nga dita e nesërme ai do të jetë deputet i pavarur në Kuvendin...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Në moshën 56-vjeçare ka ndërruar jetë në Londër aktori anglez Paul Grant, i cili ka luajtur në filmat Star Wars dhe Harry...
  Kronika21 Mars 2023
  Një person në Lipjan është shoqëruar në polici pasi i janë sekuestruar substance narkotike. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës. ”Policia e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.