Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes edhe një grua nga Koronavirusi

  FrontOnline
  18 Korrik 2020

  Në orët e hershme të mëngjesit ka ndërruar jetë edhe një grua nga Koronavirusi.

  Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij Gani Halilaj nëpërmjet një psotimi i në facebook.

  Njoftimi i plotë:

  Te nderuar miq, shok, farefis ju njoftoj se para 40 minutave pra ne ora 04:35 min iku ne amshim Nena jone pas nje lufte me Covid 19.

  Zoti e paste shperbly me Xhenet nanen tone.
  Amin!
  I pranoj te gjitha ngushellimet e juaja permes SMS, Facebook-ut dhe nuk keni obligim per shkak te situates te jeni fizikisht as ne varrim e as ne ngushellime sipas tradites qe i kemi!
  Me respekt per te gjithe juve, familja Halilaj.

  Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Lajme29 Maj 2023
  Kryetarët e katër komunave me shumicë serbe Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok dhe Zveçan, sot do të nisin punën zyrtarisht në...
  Bota/Rajoni29 Maj 2023
  Deputetja e Parlamentit Evropian dhe raportuesja për Kosovën, Viola Von Cramon – Taubadel do të mbajë sot konferencë për media në Prishtinë....
  Lajme29 Maj 2023
  Në Kosovë në këtë javë pritet të mbajë mot i ngjashëm me të javës së kaluar. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, deri...
  Të tjera
  Bota/Rajoni28 Maj 2023
  Me fitoren e balotazhit të së dielës, Rexhep Taip Erdogan fiton mandatin e tretë presidencial radhazi duke u bërë një nga njerëzit...
  Lajme28 Maj 2023
  Shefja e grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, i ka reaguar eurodeputetes, Viola von Cramon, e cila në Zveçan iu ka...
  Lajme28 Maj 2023
  Raportuesja e Kosovës në Parlamentin Evropain Viola von Cramon, pati një mesazh pas përfundimit të vizitës në veriun e Kosovës. Ajo tha...
  Lajme28 Maj 2023
  Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë përsëritur qëndrimin e QUINT-it të datës 26 maj rreth situtatës së krijuar në tri komunat...
  Lajme28 Maj 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka treguar se çfarë ka biseduar me eurodeputeten, Viola von Cramon, pasi kjo e fundit e ka...
  Bota/Rajoni28 Maj 2023
  Rivali i Rexhep Tajip Erdogan, Kemal Kilicdaroglu, ka mbajtur një fjalim, duke thënë se zgjedhjet nuk kanë qenë fer. Kilicdaroglu është shprehur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.