Vip

Natë me çiftelia në shoqërin e Butrinitit, Don Xhoni e “thyen” tavolinën me këngën e Adem Jasharit

Natë me çiftelia në shoqërin e Butrinitit, Don Xhoni e “thyen” tavolinën me këngën e Adem Jasharit
16:07 | 07 Dhjetor 2021

Dy këngëtarët e njohur dhe shumë të dashur për publikun, Don Xhoni dhe Butrint Imeri, kanë shijuar një natë me muzikë çifteliash.

Dyshja kanë postuar video të ndryshme në rrjete sociale ku treguan për natën që po kalojnë bashkë.

Në një moment derisa këndohej reperi nga Drenica, Xhonatan Isufi (emri i vërtet) – Don Xhoni, e godet tavolinën me shuplakë derisa është gati edhe ta thyej.

Derisa janë në pranin e njëri tjetrit artistët ku përpos muzikës po shijojnë edhe ushqim tradicional dhe këtë e zbuloi Butrinti.

Përpos raportit të mirë shoqëror, ndryshe, që të dy janë artista të dalluar dhe me shumë suksese.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera