[wp-story]

Lajme

Mustafa takohet me ambasadorin Kosnett

Mustafa takohet me ambasadorin Kosnett
08:52 | 05 Gusht 2019

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa do të pres në takim sot ambasadorin e SHBA-ve në Kosovë, Philip Kosnett.

Mustafa dhe Kosnett do të takohen në selinë e LDK-së në orën 11:00, ka njoftuar zyra për media e LDK-së.

Në njoftimin për media nuk është bërë e ditur tema e këtij takimi, ndërsa është thënë se pas takimit do të lëshojnë komunikatë për media.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera