[wp-story]

Lajme

Mustafa shkon në zyrë të partisë, s’dihet cila është agjenda e tij

Mustafa shkon në zyrë të partisë, s’dihet cila është agjenda e tij
11:48 | 15 Janar 2020

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa ka arritur në selinë qendrore të partisë, raporton T7 nga vendi i ngjarjes.

Ende nuk është bërë e ditur se a do të flas dikush nga Lidhja Demokratike për vendimin që do të marrin për të pranuar ose jo ofertën e fundit që ka bërë Lëvizja Vetëvendosje.

Kujtojmë që pas publikimit të së njëjtës ka pasur edhe përplasje në mes të nënkryetarëve të kësaj partie, Agim Veliut e Vjosa Osmani.

Në anën tjetër, Mustafa ende nuk e ka komentuar këtë ofertë dhe nuk dihet nëse për të vendosur për të do të thirret Këshilli i Përgjithshëm i partisë.
Përplasjet në LDK, Mustafa shkon në zyrë të partisë, s’dihet cila është agjenda e tij.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera