[wp-story]

Lajme

Mustafa raporton në Komisionin për Punë të Brendshme

Mustafa raporton në Komisionin për Punë të Brendshme
08:31 | 11 Korrik 2019

Sot do të mblidhet Komisioni për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Aty pritet të raportojë ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa.

Po ashtu, është paraparë shqyrtimi i raportit me propozim-amendamente për Projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit Nr.05/L-015 për Letërnjoftim

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera