×
 • Lajme
 • Front TV
 • Front TV

  Musliu i kthen përgjigje Bajqinovcit për punësimin e motrës

  FrontOnline
  23 Qershor 2020

  Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu i ka kthyer përgjigje deputetit të VV-së, Mifail Bajqinovci i cili i ka përmend se motra e saj është punësuar politikisht.

  Ajo ka thënë se Fatmire Musliu, motra e deputetes, ka shkollim adekuat për punën që bën, duke thënë se asnjëherë nuk do t’i nënshtrohet ambasadorëve politikë e zvarranikë.

  “Të flasësh për Flora Brovinën, do të skuqesha, kur ti e përmend atë për të keq. Kur unë flas ti dëgjon sepse kur i shet moral dikujt duhet të kesh kulturë të dëgjosh. Nuk është kulturë të bërtasësh. Duhet të kesh fakte e argumente dhe jo britma dhe ti je i fundit që drejton gishtin. E dyta, sot u përmend edhe motra ime, dhe s’kam dashur asnjëherë që të flas në kuvend për familjen, time. Po Fatmire Musliu është një vajzë e Kosovës e cila ka shkollim adekuat në shtetin gjerman e cila i plotëson të gjitha kushtet dhe kriteret, ballafaqoje në çdo situatë e moment unë do jem krenare dhe sot po e them publikisht në këtë kuvend, asnjëherë nuk do të lejojë që t’i nënshtrohen ambasadorëve politikë e zvarranikë dhe ajo të heshtë kur dhunohet republika dhe do të reagojë edhe ndaj ZDF-it edhe ndaj KTV-së ku je ushqyer ti me propagandë anti-kombëtare.”, tha Musliu

  https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/314968459669576/?v=314968459669576

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme23 Shtator 2023
  Emisari special, Miroslav Lajçak, gjatë qëndrimit të tij në New York ku po mbahet Asambleja e OKB-së, ka takuar një numër zyrtarësh...
  Kronika23 Shtator 2023
  Në orët e hershme të mëngjesit është djegur një shtëpi në fshatin Panorc të Malishevës, ku si pasojë e zjarrit ka vdekur...
  Lajme23 Shtator 2023
  Edhe pse e ndaluar me ligj, zjarrvënia e qëllimshme – sidomos pas sezonit të korrje-shirjeve – është shndërruar në dukuri të rrezikshme...
  Të tjera
  Sport23 Shtator 2023
  Ylli portugez foli edhe një herë rreth të ardhmes së tij, pas fitores së mbrëmshme ndaj Al-Ahlit 4:3, në të cilën kontribuoi...
  Vip23 Shtator 2023
  Çifti simpatik Geti dhe Marina së fundmi ishin të ftuar në javën e modës në Milano. Ata për këtë event me rëndësi...
  Lajme23 Shtator 2023
  Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, ka vizituar fermerin Shkrui Konxheli nga Teqeja e Lipjanit, i cili është përfitues i mbështetjes financiare me...
  Kronika23 Shtator 2023
  2 mijë e 25 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kanë...
  Lifestyle23 Shtator 2023
  James Clear, autor i librit popullor “Personal Habits”, së fundmi ka udhëhequr një seri seminaresh që synojnë të ndihmojnë të gjithë të...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Presidenti amerikan Joe Biden, planifikon t’i japë Ukrainës raketa të avancuara me rreze të gjata për të ndihmuar Kievin në kundërofensivë të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.