Sport

Musa Hajdari nis përgatitjet në Tokio të Japonisë

Musa Hajdari nis përgatitjet në Tokio të Japonisë
11:15 | 27 Korrik 2021

Atleti Musa Hajdari ka nisur prej dy ditësh të vijojë përgatitjet në Tokio të Japonisë, para garës që e pret më 31 korrik në disiplinën 800 metra.

Atleti ynë bashkë me trajnerin, Zijadin Kryeziu dhe me anëtarin e Bordit Ekzekutiv të KOK-ut, Halil Sylejmani, njëherit kryetar i Federatës së Atletikës së Kosovës, kanë arritur të dielën mbrëma në Fshatin Olimpik, përcjell FrontOnline.

Hajdari sot u përgatit me boshnjakun, Amel Tuka, nënkampion bote./FrontOnline/

May be an image of one or more people, people standing and road

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera