Vip/Kultura

Mozzik me “Auf Wiedersehen”, a i është dedikuar kënga Loredanës

Mozzik me “Auf Wiedersehen”, a i është dedikuar kënga Loredanës
11:08 | 14 Shkurt 2020

Mozzik me “Auf Wiedersehen”, a i është dedikuar kënga Loredanës

Reperi kosovar, Mozzik sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘Auf Wiedersehen’ dhe është realizur për tregun gjerman, ndërsa në fund ka shtuar edhe një fragment në gjuhën shqipe.

Kënga u lansua pas mesanate në ditën e të dashuruarve, që për Mozzikun është 14-shkurti i parë i ndarë pas një martese të përfunduar para kohe me këngëtaren e re Loredana, shkruan Ballkani.info

Për tekstin është kujdesur vet reperi, muzika nga Rzon ndërsa videoklipi u realizua nga Sekuence, transmeton Indeksonline.

Më poshtë kënga e reperit më aktual në Kosovë dhe rajon, Gramoz Aliu (Mozzik).

/Ballkani.info/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera