Vip

Motra e Granitit në “Big Brother Vip” flet për marrëdhënien e tij me Fifin

Motra e Granitit në “Big Brother Vip” flet për marrëdhënien e tij me Fifin
00:25 | 14 Tetor 2021

Granit Cana tërhoqi vëmendjen e publikut për shkak të fizikut të tij.

Ai tashmë është duke u përfolur më tepër pas afrimitetit me këngëtaren e njohur, Fifi, ku dyshja shihen çdo herë e më të afërt.

Përmes një lidhje skype në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Genta Cana tregoi sesi e sheh këtë marrëdhënie dhe lojën në përgjithësi të vëllait të saj.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera