Kronika

Motoçikleta përfshihet nga zjarri në qendër të Mitrovicës

Motoçikleta përfshihet nga zjarri në qendër të Mitrovicës
13:39 | 13 Qershor 2021

Një motoçikletë është përfshirë nga zjarri sot në qendër të Mitrovicës.

Në disa pamje të publikuara në rrjetet sociale shihet se qytetarët janë përpjekur që të bëjnë lokalizimin e këtij zjarri.

Përpos dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar si pasojë e këtij zjarri.

Shkaqet e zjarrit mbeten të panjohur ndërsa duhet përkujtuar që ditë më parë një veturë u përfshi nga zjarri në qendër të Prishtinës.

 

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera