Bota/Rajoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
08:29 | 16 Korrik 2020

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 26 deri më 33 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti pritet që të jetë i paqëndrueshëm me reshje të shiut.

Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa

Të tjera