[wp-story]

Lajme

Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë
08:11 | 29 Shtator 2019

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë Celsius.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera