×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Mosmarrëveshja në komunikacion/ Dy prishtinas kanosin dy të tjerë, arrestohen

  FrontOnline
  23 Shtator 2023

  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Prishtinë.

  Të njëjtit dyshohen se pas një mosmarrëveshje në komunikacion kanë kanosur dy ankuesit meshkuj  kosovar.

  Ndërsa, me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

  “Veterrnik, Prishtinë 22.09.2023 – 22:30. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj  kosovarë nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje në komunikacion kanë kanosur dy ankuesit meshkuj  kosovarë. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport./Front Online

  Afër dhjetë mijë banorë të fshatrave të Skenderajt përfitojnë nga rrjeti i ri elektrik
  Nga Rubrika
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mori pjesë në Akademinë Solemne për “Ditët e Bogdanit 2023”, e cila u mbajt në Qendrën “BogdaniPolis”,...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Para Teatrit të Qytetit të Gjilanit janë ndezur qirinj në nderim të Liridona Ademaj, e vrarë ditë më parë. Në ndezjen e...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ministri i Bujqësisë Faton Peci ka pasur përplasje me analistin Imer Mushkolaj në lidhje me punësimet në dikasterin që ai drejton dhe...
  Të tjera
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda, në një intervistë pas një kohe të gjatë, ka folur mbi lëvizjet politike në vend....
  Sport06 Dhjetor 2023
  Real Madrid ka vendosur një afat për të cilin Kylian Mbappe duhet t’i përgjigjet ofertës së tyre dhe ka përgatitur një opsion...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mori pjesë sonte në pritjen e organizuar me rastin e 106-vjetorit të festës së Pavarësisë së Finlandës....
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby në një bisedë me Edonën dhe Kaderin ka vazhduar të flasë mbi raportin e saj...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-deputeti Ilir Deda ka folur për politikën kosovare në këto katër vjet, duke e konsideruar 14 shkurtin e vitit 2021 një datë që...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka thënë se pavarësisht progresit në dialog siç është Marrëveshja e Brukselit dhe ajo e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.