×
 • Vip
 • Vip

  Morena Taraku ekspozon linjat joshëse në veshjen me shumë stil

  FrontOnline
  19 Nëntor 2021

  Morena Taraku është prej femrave shqiptare më të komentuar nga mediet rozë, si nga ana profesionale asht edhe ajo private.

  Ndonëse ka vite që është zhvendosur nga Prishtina në Stamboll, këngëtarja dhe modelja mbetet prezent me projekte të ndryshme që sjell për fansat e saj.

  Ish-Miss është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, e sidomos në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës.

  Në imazhet që sjell, Morena kujdeset që çdo herë t’i fokusoi linjat e saj tërheqëse trupore, e ndaj të cilave është tejet e përkushtuar.

  Edhe së fundmi, zeshkania pozoi në një imazh nga dhoma e gardërobës në shtëpinë e saj luksoze, teksa format e saj morën gjithë vëmendjen.

  E veshur me një mini-fustan dypjesësh me printe shumëngjyrëshe, të cilin e kombinoi me një çantë të vogël dore dhe një palë taka të zeza, ajo dukej tejet atraktive, ndërsa nuk munguan as komentet dhe pëlqimet nga ana e fansave të saj të shumtë.

  Ndryshe, rikujtojmë që së fundi Morena u përfol për një romancë të re me këngëtarin turk, Berdan Mardini.

  Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€
  Nga Rubrika
  Vip20 Korrik 2024
  Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke mbuluar ballinën e revistës prestigjioze “Marie Claire” në edicionin...
  Vip19 Korrik 2024
  Reperi i njohur Mozzik ka reaguar pas vrasjes se Faton Hajrizit në Serbi. Mozzik në profilin e tij në “Facebook” i ka...
  Vip19 Korrik 2024
  Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ Françeska Murati shumë herë është diskutuar për jetën e saj luksoze. Aktualisht modelja gjendet me...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.