×
 • Vip
 • Vip

  Monika zgjohet e rrethuar me banane, kush fshihet pas këtij rrengu

  FrontOnline
  19 Nëntor 2021

  Monikës së Big Brother Vip i është bërë një rreng.

  Iliri ka vendosur që t’i bëjë një rreng Monikës, teksa kjo e fundit ishte e shtrirë dhe flinte. Balerini ka marrë disa banane dhe ia ka vendosur aktores te koka e krevatit.

  Në momentin që është zgjuar, Monika ka vendosur që të ushqehet me një nga bananet. Më pas është çuar që të kërkojë dhe të zbulojë se kush është autori i këtij rrengu.

  Aktorja e njohur e gjeti se kush ia kishte bërë këtë lojë. Ajo e ka zbuluar Ilirin nga mimika e tij e fytyrës.

  Nesër në këto zona nuk do të ketë rrymë deri në 5 orë
  Nga Rubrika
  Vip20 Korrik 2024
  Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke mbuluar ballinën e revistës prestigjioze “Marie Claire” në edicionin...
  Vip19 Korrik 2024
  Reperi i njohur Mozzik ka reaguar pas vrasjes se Faton Hajrizit në Serbi. Mozzik në profilin e tij në “Facebook” i ka...
  Vip19 Korrik 2024
  Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ Françeska Murati shumë herë është diskutuar për jetën e saj luksoze. Aktualisht modelja gjendet me...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.