Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Monika Lubonja: Big Brother më ka lënë me pasoja

  FrontOnline
  26 Mars 2023

  Monika Lubonja, përveç se një aktore me karrierë të suksesshme, është komentuar për eksperiencën e saj në reality show “Big Brother Vip Albania”.

  E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ajo tregoi se si e përjetoi daljen nga formati.

  “Në atë format ti kalon çaste nga jeta që s’i ke menduar ndonjëherë. Është shumë e vështirë. Pas daljes pata një trysni të madhe, komente, jo të gjithë të duan. Nuk ja shpjegon dot njerëzve se çfarë ke përjetuar. Falenderoj publikun: jam me pasoja edhe sot”, u shpreh aktorja.

  Falja e Fitër Bajramit në “Haxhi Ibrahim Devolli” në Pejë, festë me tekbire e ilahi
  Nga Rubrika
  Vip02 Qershor 2023
  Vivien dhe Getinjo, kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”. Lidhje kjo e cila nuk zgjati edhe shumë jashtë shtëpisë...
  Vip02 Qershor 2023
  Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu. Vajza e tyre e madhe Biona feston ditëlindjen. Biona mori...
  Vip02 Qershor 2023
  Mejreme Hajdaraj është një emër i ri në modeling, por me suksese të shumta në këtë fushë. Ajo ka fituar tashmë kurorat...
  Të tjera
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Një sondazh tregon rënie rekord të shkallës së qytetarëve që janë të kënaqur me qeverinë në Gjermani dhe se 1 në 5...
  Lajme02 Qershor 2023
  Lista Serbe doli në konferencë për media pasi Albin Kurti publikoi listën e serbëve të cilët i cilësoi si kriminelë dhe organizatorë...
  Lajme02 Qershor 2023
  Me pjesëmarrjen e më se 30 studentëve dhe gazetarëve të rinj, gjatë tri ditëve në Prishtinë është mbajtur moduli i parë i...
  Lajme02 Qershor 2023
  Instituti GAP ka publikuar statistikat të cilat thonë se numri i nxënësve në shkollat fillore dhe të mesme në nivel vendi ka...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Ukraina e kupton se është “e pamundur” të bashkohet me NATO-n derisa të përfundojë lufta, tha presidenti i saj. Volodymyr Zelenskyy tha...
  Lajme02 Qershor 2023
  Zëvendës-kryeministrja e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla gjatë fjalimit të saj në seancën e Kuvendit ku po diskutohet për gjendjen në veri,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.