Bota/Rajoni

Momenti prekës në xhirime/ Qeni i pastrehë i ofron mbështetje aktorit të “plagosur” (VIDEO)

Momenti prekës në xhirime/ Qeni i pastrehë i ofron mbështetje aktorit të “plagosur” (VIDEO)
20:50 | 17 Shtator 2020

Qeni është konsideruar si një kafshë shumë besnike dhe si e tillë është gjithmonë në shërbim të pronarit të tij.

Një video prekës me protagonist një qen është bërë virale në rrjete sociale. Aktori turk Numan Ertugrul Uzunsoy ishte shtrirë në tokë duke u hequr si i lënduar gjatë xhirimit të një skene teatrale në Turqi.

Në këtë moment, shfaqet qeni i pastrehë dhe i afrohet fare pranë fytyrës dhe nis ta lëpijë, duke nënkuptuar në këtë formë se ai ishte aty për t’i ardhur në ndihmë.

Ky episod shkaktoi të qeshura nga të pranishmit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera