Sport

Momenti kur skuadra e Feyenoordit zbarkon në tokën e Kosovës

Momenti kur skuadra e Feyenoordit zbarkon në tokën e Kosovës
17:27 | 21 Korrik 2021

Ekspedita e klubit të madh holandez, Feyenoord ka zbarkuar orë më parë në tokën e Kosovës.

Feyenoord do të përballet me nënkampionen e Kosovës, Dritën në kuadër të raundit të dytë në Ligën e Konferencës.

Një ditë para ndeshjes, lojtarët dhe stafi i klubit nga Roterdami kanë mbërritur në Kosovë, ndërkohë që tashmë ndodhen në hotel.

Faqja zyrtare e klubit holandez ka publikuar disa pamje të momentit kur lojtarët zbresin në aeroportin e Prishtinës.

Drita – Feyenoord do të përballen të enjten nga ora 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera