Lajme

Momenti kur gruaja e Kadri Veselit e pret atë në oborrin e shtëpisë (Foto)

Momenti kur gruaja e Kadri Veselit e pret atë në oborrin e shtëpisë (Foto)
15:20 | 10 Janar 2022

Ish-kryeparlamentari dhe ish-themeluesi i UÇK-së, Kadri Veseli, ka qëndruar për pak çastesh sot në shtëpinë e tij në Bair të Mitrovicës.

Zoti Veseli u lirua përkohësisht nga Haga, pas vdekjes së nënës së tij, Ajshe Veselit.

Ky është momenti kur bashkëshortja e zotit Veseli, zonja Violeta Veseli e priti atë në oborrin e shtëpisë.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera