Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Momenti kur FSK nxjerr të gjallë nga rrënojat e tërmetit në Turqi nënën e dyvjeçares

  FrontOnline
  1 muaj më parë

  Ekipet e FSK-së me mision kërkimi në Turqi, kanë nxjerrë të gjallë nga rrënojat edhe nënën e fëmijës dyvjeçar që e shpëtuan sot disa orë më parë.

  FSK ka publikuar momentin e nxjerrjes nga rrënojat të nënës së vajzës dyvjeçare.

  Artani: Stresi e Andi u gëzuan për ndarjen e Julit, s’duhet t’iu gëzohesh fatkeqësive të të tjerëve (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme21 Mars 2023
  Kandidati për president në Malin e Zi, Jakov Milatoviç deklaroi se nëse fiton zgjedhjet presidenciale dhe zgjidhet në krye të shteti, nuk...
  Lajme21 Mars 2023
  Marrëveshja e arritur mes Kosovës dhe Serbisë në Ohër është ligjërisht e detyrueshme dhe pa nënshkrim, ka thënë ambasadori amerikan në Serbi,...
  Lajme21 Mars 2023
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla-Schwarz, deri më tani nuk e ka komentuar marrëveshjen e Ohrit, mes Kosovës dhe Serbisë. Bile,...
  Të tjera
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Gjiganti teknologjik kinez, TikTok e ka përditësuar doracakun për përmbajtje, teksa i rritet presioni nga autoritetet perëndimore, të cilat janë të shqetësuara...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Çështja e detit ka qenë kryefjala e takimit mes Kryeministrit Edi Rama dhe Presidentes greke, Katerina Sakellaropoulou. Teksa zgjidhja e çështjes së...
  Vip21 Mars 2023
  Teksa banorët  shijonin kafen në verandën e shtëpisë të gjithë së bashku, në shtëpi është vendosur dueti i Luizit dhe Juliana Pashës...
  Lajme21 Mars 2023
  Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, do të jetë në rend dite në takimin e Këshillit Evropian, që zhvillohet të enjten dhe premten...
  Vip21 Mars 2023
  Ne gjithmonë mund të drejtohemi te Kim Kardashian nëse duam të frymëzohemi për ndonjë model të çuditshëm veshjeje. Këtë herë, Kim vërtetoi...
  Lajme21 Mars 2023
  Tomas Szunyog, shef i Bashkimit Evropian në Kosovë, është takuar me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi. Kështu ai ka...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.