[wp-story]

Lajme

Molliqaj: Sipas asaj që dihet, votimi i qeverisë Hoti do të dalë i jashtëligjshëm për shkak të votës së deputetit Arifi

Molliqaj: Sipas asaj që dihet, votimi i qeverisë Hoti do të dalë i jashtëligjshëm për shkak të votës së deputetit Arifi
21:13 | 16 Nëntor 2020

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se votimi i Qeverisë Hoti do të vendoset si i jashtëligjshëm nga Gjykata Kushtetuese.

Ai ka thënë se lideri i VV’së, Albin Kurti, e di këtë dhe tani po mundohet të fitojë poena politikë para zgjedhjeve eventuale. “Sipas asaj që dihet, votimi i qeverisë Hoti do të dalë i jashtëligjshëm për shkak të votës së deputetit Arifi”, ka thënë ai.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera