[wp-story]

Lajme

Molliqaj: Nuk jemi të interesuar të hyjmë në koalicion para zgjedhjeve

Molliqaj: Nuk jemi të interesuar të hyjmë në koalicion para zgjedhjeve
21:12 | 23 Nëntor 2020

Kreu i Partisë Social-Demokrate, Dardan Molliqaj ka folur  rreth mundësisë së zgjedhjeve të reja.

Ai ka thënë se PSD-ja nuk tenton të hyjë në zgjedhje duke u bashkuar në koalicion me ndonjë parti tjetër.

“Nuk besoj se jemi të interesuar të hyjmë në koalicion para zgjedhjeve, pasi që PSD-ja nuk do të funksionojë më në kësi lloj forme. Ne nuk jemi të interesuar sa për disa deputetë dhe ministri që t’i takojnë PSD-së, por jemi të interesuar që bindjet tona që besojmë që janë të rëndësishme për vendin tonë, t’i shpërndajmë edhe tek qytetarët”, ka thënë Molliqaj

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera