Vip

Moderatorja shqiptare në gjendje jo të mirë shëndetësore

Moderatorja shqiptare në gjendje jo të mirë shëndetësore
16:33 | 18 Gusht 2022

Moderatorja Aulona Musta ka publikuar një video në rrjetet sociale ku lajmëron se nuk është në gjendje të mirë.

Aulona u shfaq e shtrirë në krevat në videon e publikuar, krahas së cilës shkruan: “

Nuk po nidhem aspak mirë. Gjithë ditën në krevat sot”, duke mos dhënë detaje rreth gjendjes së saj.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpesh i jep mundësinë ndjekësve që t’i drejtojnë pyetje të ndryshme rreth jetës që bën.

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera