[wp-story]

Sport

Modelja ukrainase po vuan nga ofertat e pahijshme të sportistëve, pas publikimit të fotove provokuese në rrjetet sociale

Modelja ukrainase po vuan nga ofertat e pahijshme të sportistëve, pas publikimit të fotove provokuese në rrjetet sociale
19:13 | 07 Prill 2021

Një modele nga Ukraina është duke “vuajtuar” nga ofertat e mëdha që po merr nga personat e famshëm, transmeton Zeri.info.

Alena Omovic është një modele njohur në vendin e saj, teksa mediat lokale shpesh e quajnë atë si “Kim Karashian e Ukrainës”, sepse i ngjason asaj.

Ajo është e varur nga rrjetet sociale, teksa thuajse çdo ditë poston fotografi provokuese, duke tërhequr kështu edhe shumë ndjekës në “Instagram”.

Së fundmi, Alena në një intervistë zbuloi se ka shumë oferta nga yjet e mëdhenj të sportit. Ajo theksoi se ata dine ta ekzagjerojnë, prandaj po i japin edhe oferta “të vrazhda”.

Modelja ukrainase gjithashtu pranoi se vuan nga vëmendja e tepruar dhe se vazhdimisht po merr oferta nga sportistët, por edhe nga persona tjerë të famshëm.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera