Vip

Modelja me gjinj të bujshëm, çmend ndjekësit me fotot e reja

Modelja me gjinj të bujshëm, çmend ndjekësit me fotot e reja
11:57 | 09 Qershor 2021

Demi Rose gjithmonë ka diçka për të treguar. Modelja e njohur për format e saj të mrekullueshme trupore dhe, mbi të gjitha, gjoksin e saj të harlisur, Demi Rose, publikoi fotografi të reja provokuese dhe tërhoqi vëmendjen e fansave.

Edicionet e saj nudo në të cilat ajo thekson kthesat janë të zakonshme në rrjetet sociale janë të shpeshta, dhe dihet që ajo rrallë mban të brendshme.

Në publikimet e fundit, ajo vuri në dukje gjoksin e stërmadh me fustane të prera thellë. Ajo tregoi se edhe këtë herë “harroi” të brendshmet e saj dhe në vetëm 20 minuta ajo mori gati 40,000 pëlqime për një postim.

Zeshkania aytraktive ndiqet nga 16.6 milion njerëz në Instagram, dhe imazhet dhe kthesat e saj sfiduese nuk kalojnë kurrë pa u vënë re./FrontOnline/

 

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera