[wp-story]

Kronika

Mitrovicë: Rrokulliset traktori, vdes një person

Mitrovicë: Rrokulliset traktori, vdes një person
09:48 | 04 Maj 2021

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një vetaksidenti me traktor që ka ndodhur dje rreth orës 15:40 në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës.

Drejtuesi i traktorit e ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur dhe ka pësuar lëndime vdekjeprurëse, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET

Fsh. Vërrnicë, Mitrovicë 03.05.2021-15:40. Ka ndodhur një (vet)aksident në të cilin ka qenë përfshirë një traktor. Drejtuesi mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar traktorin, dyshohet se ka humbur kontrollin, dhe ka dalë jashtë rrugës duke u rrokullisur, dhe për pasojë ka pësuar lëndime vdekjeprurëse. Njësitet policore kanë siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e tij. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion, rasti vazhdon të hetohet.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera