[wp-story]

Lajme

Mitrovicë: Pas mosmarrëveshjes ia gjuan shtëpinë me kallashnikov

Mitrovicë: Pas mosmarrëveshjes ia gjuan shtëpinë me kallashnikov
14:56 | 12 Janar 2020

Një person është arrestuar në fshtin Kqiq të Mitrovicës, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së viktimës.

Është konfiskuar arma AK-47 pa municion dhe 11 gëzhoja.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.  Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera