[wp-story]

Kronika

Mitrovicë: Arrestohen dy persona, kapen me marihuanë

Mitrovicë: Arrestohen dy persona, kapen me marihuanë
13:54 | 07 Shtator 2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona janë arrestuar në Mitrovicë, pasi që gjatë kontrollimit të veturës dhe shtëpisë së tyre, u janë gjetur 10.93 gram marihuanë.

Në njoftimin e Policisë thuhet se pas intervistimit, me vendim të prokurorit njëri prej të dyshuarve është dërguar në mbajtje, kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt. /Front Online/

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera