[wp-story]

Sport

Ministrja Dumoshi uron që Kosova të shënojë fitore: Sonte, tifozët “Dardanët” dhe qytetarët e gjithë Kosovës do të brohorasim nga shtëpitë tona

Ministrja Dumoshi uron që Kosova të shënojë fitore: Sonte, tifozët “Dardanët” dhe qytetarët e gjithë Kosovës do të brohorasim nga shtëpitë tona
15:52 | 03 Shtator 2020

Ministrja e Kulturës, Rininë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, i ka uruar fitore kombëtares së Kosovës në ndeshjen e sotme me Moldavinë.

Në një shkrim në Facebook, Dumoshi ka shkruar se: sonte tifozët “Dardanët” dhe qytetarët e gjithë Kosovës dhe më gjerë nuk do të jenë brenda tribunave të stadiumit, por së bashku do të brohorasim nga shtëpitë tona.Shkrimi i plotë nga ministrja Dumoshi:

Me ty, Kosovë❤️??.

Duke besuar në fitore, uroj që sonte, kombëtarja jonë të jetë në formë dhe të triumfoj në fushën e gjelbër.Sonte, tifozët “Dardanët” dhe qytetarët e gjithë Kosovës dhe më gjerë nuk do të jenë brenda tribunave të stadiumit, por së bashku do të brohorasim nga shtëpitë tona.

Me ty, Kosovë❤️??.

Me ty, Kosovë❤️??.Duke besuar në fitore, uroj që sonte, kombëtarja jonë të jetë në formë dhe të triumfoj në fushën e…

Δημοσιεύτηκε από Vlora Dumoshi στις Πέμπτη, 3 Σεπτεμβρίου 2020

 

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera