[wp-story]

Lajme

Ministrja Dumoshi takohet me zv. Ministrin Rrahmani, ky i fundit i premton bashkëpunim

Ministrja Dumoshi takohet me zv. Ministrin Rrahmani, ky i fundit i premton bashkëpunim
12:27 | 17 Qershor 2020

Minsitrja për Kulturë Rini dhe Sport, Vlora Dumoshi ka pritur sot në takim, zv. Ministrin Qazim Rrahmani, raporton Front Online.

Zv. ministri Rrahmani, që është emëruar sot në këtë post, ministres Dumoshi i ka premtuar bashkëpunim.

Pjesë e këtij takimi ishte edhe deputeti Hetem Arifi.

Këtë e ka bërë të ditur vet Rrahmani përmes një postimi në Facebook.

Postimi i plotë:

Ministresha e MKRS-sê znj.Vlora Dumoshi priti Deputetin Hetem Arifi dhe zv.Ministrin e emruar sot në MKRS-së Qazim Rrahmanin.

Ministresha znj.Dumoshi i deshiroj mirëseardhje nê MKRS-së zv.Ministrit Rahmani dhe deklaroi që bashkëpunimi dhe sukseset në punë nuk do të mungojn.

Tê dashur qytetar ,simpatizan të PAI-së dhe ju komuniteti Ashkanli , ju falenderoj nga zemra për mbêshtetjen tuaj , respektivisht falenderoj Deputetin/Kryetarin  Hetem Arifin pêr besim e dhênë dhe  propozim emrimin tim.

do vazhdoj tê kontriboj pa rezervë në gjithê kapacitetin tim , Zoti ju bekoftë Suksese.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera