[wp-story]

Lajme

Ministri Krasniqi e konfirmon kërcënimin, flet për FrontOnline

Ministri Krasniqi e konfirmon kërcënimin, flet për FrontOnline
12:22 | 27 Nëntor 2020

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Vesel Krasniqi, është kërcënuar sot nga sekretari i kësaj ministrie, Burim Rreci.

Këtë e ka konfirmuar për FrontOnline, vet ministri Krasniqi.

“Po jam kërcënuar, rastin e kam lajmëruar në polici dhe aktualisht jam me ta”, ka thënë ai.

Ai nuk ka dhënë më tepër detaje duke thënë se është i zënë./FrontOnline/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera