Vip/Kultura

Milot Rashica dhe Belkiz Kera, larg njëri-tjetrit për Shën Valentin

Milot Rashica dhe Belkiz Kera, larg njëri-tjetrit për Shën Valentin
10:48 | 14 Shkurt 2020

Milot Rashica dhe Belkiz Kera, larg njëri-tjetrit për Shën Valentin

Bashkëshortja e futbollistit kosovar Milot Rashicës, Belkizi komentohet mjaft shumë në mediat shqiptare.

Se fundi ajo postoi një fotografi në aeroportin e Bremenit, në Gjermani.

Gjatë udhëtimit të saj, Belkizi është paraqitur me shumë stil.

Ajo ishte veshur me trenerka, të cilat i rrinin shumë bukur.

Nëna e saj ia ripostoi fotografinë, ku edhe i uroi mirëseardhje në Kosovë, kështu që Rashica dhe Belkizi siç duket do jenë larg njëri-tjetrit për Shën Valentin.

Miloti nesër do luaj kundër Leipzig-ut, në udhëtim.

Kujtojmë se nëpër mediat rozë po qarkullon lajmi se ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera