[wp-story]

Sport

Milani e rikthen epërsinë ndaj Genoas, shënon Mandzukiq

Milani e rikthen epërsinë ndaj Genoas, shënon Mandzukiq
14:03 | 18 Prill 2021

Milani e ka rikthyer epërsinë ndaj Genoas.

Në minutën e 68-të, Mario Mandzukiq ka shënuar për epërsinë 2:1, shkruan FrontOnline.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 31-të në Serie A./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera