[wp-story]

Lajme

Milaim Zeka thotë se VV po luan me Familjen Jashari përmes Muratit

Milaim Zeka thotë se VV po luan me Familjen Jashari përmes Muratit
22:56 | 02 Qershor 2020

Milaim Zeka thotë se Vetëvendosja është abuzuese e shekullit me propozimin që Murat Jashari të jetë Kryeministër i një qeverie tranzitore.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

”VV-ja eshte abuzuese e shekullit.

E fundit me Murat Jasharin. Me lujte me kete familje, vetem keta dine, munden dhe nuk turperohen!!!”.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera