[wp-story]

Lajme

Milaim Zeka: Haxhi Avdyli ka rrejt publikisht, ishte vet argat i regjimeve

Milaim Zeka: Haxhi Avdyli ka rrejt publikisht, ishte vet argat i regjimeve
13:10 | 04 Maj 2021

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka i ka reaguar Haxhi Avdylit të Listës “GUXO” i cili sot i doli në mbrojtje kryediplomates Donika Gërvalla.

Përmes një postimi në Facebook, Zeka tha se Avdyli ka gënjyer publikisht, në shkrimin ku e ka mbrojtur Donika Gërvallën.

Ai tutje shtoi se ishte vetë Avdyli që kishte qenë “argat i regjimeve”.

Ish-deputeti ka kërkuar nga Donika Gërvalla që të tregojë se çfarë dosje ka dorëzuar në Gjykatën Speciale, derisa, Albin Kurti, sipas tij duhet të tregojë se pse ka garantuar vetëm për Rexhep Selimin dhe jo edhe për të tjerët./Front Online

Haxhi Avdyli i listes “Guxo”, paska guxu me rrejte publikishtPermes nje shkrimi, deputeti i listes “Guxo” eshte…

Posted by Milaim Zeka on Tuesday, May 4, 2021

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera