[wp-story]

Sport

Messi as në bankën rezerv, lihet jashtë nga ndeshja sotme

Messi as në bankën rezerv, lihet jashtë nga ndeshja sotme
20:18 | 13 Janar 2021

Kjo pasi ky i fundit ka ndjerë shqetësim në muskujt e tij dhe për këtë arsye nuk është rrezikuar nga trajneri Ronald Koeman.

Në ndeshjen e fundit të Barcelonës ndaj Granada, Messi u zëvendësua në pjesën e dytë pikërisht për shkak të një lëndimi të mundshëm, përcjell lajmi.net.

Dhe kësisoj, ky lëndim do ta mbajë atë jashtë për këtë ndeshje të Super Kupës së Spanjës.

Sulmi i blaugranëve për këtë ndeshje përbëhet nga Dembele, Griezmann dhe Braithëaite./Lajmi.net/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera