Lajme

Mësohet identiteti edhe i dy policëve tjerë të arrestuar mbrëmë në aksionin e Karaçevës

Mësohet identiteti edhe i dy policëve tjerë të arrestuar mbrëmë në aksionin e Karaçevës
21:56 | 19 Shtator 2020

Njësia Speciale e Kosovës mbrëmë ka zhvilluar një aksion për shkatërrimin e kazinove në Karaçevë.

Në mesin e të arrestuarve që dyshohet se u përfshin në këto veprimtari ilegale ishin edhe 12 pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Dy prej tyre u është zbuluar edhe identiteti.

Fjala është për Raif Thaqin nga Kamenica si dhe Fatmir Kallaban nga Rogana, shkruan Indeksonline.

Raif Thaçi
Fatmir Kallaba

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera