Lajme

Mësohet arsyeja e rrahjes: Familjarët e zënë kryefamiljarin me të dashur

Mësohet arsyeja e rrahjes: Familjarët e zënë kryefamiljarin me të dashur
17:59 | 18 Shtator 2021

U raportua më parë për një rrahje mizore në mes të qytetit të Pejës.

IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se bëhet fjalë për një rast familjar.

Burimet thonë se familjarët e kanë zënë kryefamiljarin e tyre me të dashur.

Për këtë arsye, dy persona, një grua dhe një burrë, shihet duke e rrahuar një vajzë të re në rrugë.

Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka thënë se dy persona janë arrestuar, ndërsa viktima është dërguar në spital për trajtim.

Në video dëgjohet gruaja duke thënë “a merresh me babë temin”.

Policia arreston sulmuesit që e goditën me grushte e shqelma një vajzë në Pejë

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera