[wp-story]

Lajme

Mesazhi i djalit të Maradonës për vdekjen e tij

Mesazhi i djalit të Maradonës për vdekjen e tij
16:42 | 27 Nëntor 2020

Ai përmes një video mesazhi emocional i dha lamtumirën babait të tij, i cili u varros të premtën.

“Do të kisha dashur ta kaloja kohën ndryshe, duke harruar momentet e vështira dhe të argëtohem për një kohë. Tani jam shumë larg teje, shpresoj të buzëqeshësh dhe të jesh gjithmonë i lumtur”, tha djali i legjendës së Napolit në rrjetin e tij në Instagram.

Kujtojmë se Argjentina shpalli tre ditë zie me rastin e vekjes së Maradonas. /Lajmi.net/ 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera