[wp-story]

Bota/Rajoni

Merr fund makthi, Rama: Së shpejti nis ndërtimi i rrugës panoramike të Thethit

Merr fund makthi, Rama: Së shpejti nis ndërtimi i rrugës panoramike të Thethit
08:36 | 12 Gusht 2019

Kushdo që ka shkuar ka vizituar Thethin, një nga zonat më fantastike të veriut, është shqetësuar për rrugën e keqe.

Por sot kryeministri Edi Rama teksa publikon një video zbulon se shumë shpejt do të nisë investimi për këtë aks të rëndësishëm turistik.

MIRËMËNGJES

dhe me këtë video ekskluzive që postohet me lejen e autorëve Cathy Brown dhe Greg Williams, dy vizitorë të magjepsur nga Thethi, si edhe me lajmin e mirë të nisjes së shpejti të investimit për rrugën turistike të Thethit, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera