[wp-story]

Kronika

Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit

Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit
13:02 | 13 Gusht 2019

Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“BalkanWeb” mëson se nuk ka persona të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera