×
 • Lajme
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Mentor Sylmeta emërohet ushtrues detyre i Sekretarit të Përgjithshëm në ministrinë e Ekonomisë

  FrontOnline
  18 Qershor 2020

  Ministri Kuqi ka emëruar Mentor Sylmetën ushtrues detyre i Sekretarit të Përgjithshëm në Ministrinë e Ekonomisë dhe Ambientit.

  Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuqi, ka emëruar Mentor Sylmetën ushtrues detyre i Sekretarit të Përgjithshëm në Ministrinë e Ekonomisë dhe Ambientit.

  Sylmeta është të jetë në krye të detyrës nga sot, 18 qershor, deri në vendimin tjetër që parashihet nga ministria.

  Në vitin 2018, Mentor Sylmeta ishte emëruar u.d. i Sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë.

  Ambasadorja e parë e Izraelit në Kosovë, e impresionuar me punën në Comodita
  Nga Rubrika
  Lajme03 Dhjetor 2023
  residentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me presidenten Nataša Pirc Musar, gjatë konferencës “COP28”. Osmanika thënë se në këtë takim kanë...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Deputeti në parlamentin suedez, Magnus Jakobsson, ka vizituar lokalin “Lejos Cafe” që është hapur për Liridona Ademajn. Jakobsson theksoi se Liridonën do...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Ndërmjetësi i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka bërë një kronologji të takimeve që ka zhvilluar ditëve të fundit, njëri nga...
  Të tjera
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Një aksident i rëndë ka ndodhur fshatin ne Zues të Shkodrës, ku një makinë është përplasur me shtyllën elektrike duke lënë të...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Një grua shtatzënë ka vdekur, katër persona janë lënduar dhe nëntë janë të zhdukur pas një tërmet të fuqishëm që goditi Filipinet....
  Vip03 Dhjetor 2023
  Blero u ka treguar Blerandos dhe Ardit se si e ka punuar këngën N.U.N. Ai tha se tekstin e kësaj kënge e...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Është therur me thikë një person në zonën e quajtur “Kodra e Priftit” në Tiranë. Bëhet e ditur se personi i therur...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar lidhur me vrasjen e Liridona Ademajt. Ai, përmes një postimi në profilin e tij në...
  Sport03 Dhjetor 2023
  Chelsea ka triumfuar 3-2 ndaj Brightonit në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier. Pas 17 minutash lojë, Blutë kaluan në...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.