[wp-story]

Sport

Mendy: Nuk i japim vëmendje çfarë thonë njerëzit, jemi me Zidanen deri në vdekje

Mendy: Nuk i japim vëmendje çfarë thonë njerëzit, jemi me Zidanen deri në vdekje
10:37 | 23 Shkurt 2021

Tekniku francez pritet të shkarkohet në fund të edicionit, në rast që nuk fiton trofe këtë sezon, përcjellë lajmi.net.

Por, Mendy thotë se e gjithë skuadra e mbështet Zidanen dhe se i injorojnë gjërat që njerëzit flasin.

“Jam me Zidanen deri në vdekje dhe të gjithë jemi me të, sinqerisht”.

“Ai shihet i qetësuar. Por, nuk vërtetë nuk i japim vëmendje çfarë flasin njerëzit”, tha ai për Marca.

Ndërkohë, Julian Nagelsmann shihet si pasuesi i mundshëm i Zidanes./Lajmi.net/

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera